Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

wolfgang_schäuble_nezávislé_zprávy

TruthPioneer - 26. května, 2017

Rostoucí počet muslimů v Německu nepředstavuje hrozbu, ale příležitost, řekl ministr financí Wolfgang Schäuble, který diskutuje o islámu v souvislosti s Manchesterským útokem.

„Fanatismus, a to nejen v islámu, vede k hrozným zločinům," řekl Wolfgang Schäuble ve středu večer na německé veřejnoprávní rozhlasové stanici Deutschlandfunk, když byl otázán na islámský útok, při kterém zemřelo 22, většinou mladých lidí, včetně osmileté dívky.

„Je to jistě nedorozumění náboženství, když víra vklouzne do fanatismu nebo v nejhorším případě násilí. Velké náboženství světa hlásají, že člověk musí hledět na druhé jako na své sestry a bratry, a že člověk musí žít s druhým, protože člověk nemůže žít sám," řekl Schäuble. „Islám je součástí Německa" je střízlivé a faktické tvrzení," poznamenal ministr a komentoval sentimenty, které vyjádřila kancléřka Angela Merkelová při více než jedné příležitosti.

Čtěte dál - Obama poučuje schován za zdi: „Nemůžeme se skrýt za zdí"

„Každý, kdo to popírá, popírá skutečnost, a proto není vhodný pro politiku, protože politika začíná konfrontací reality," dodal. „Rychle rostoucí muslimská demografická situace v zemi představuje "příležitost" pro křesťany a všechny, kteří žijí v Německu", uvedl Schäuble a dodal: „Můžeme se od nich učit. Mnoho lidských hodnot se v islámu velmi silně realizuje. Například pohostinnost a také tolerance."

Schäuble také chválil bývalého prezidenta USA a označil jej za muže, který dokáže inspirovat lidi jako jen málo dalších. Ministr vyjádřil frustraci se Obamovým nástupcem Donaldem Trumpem a jeho platformě "Amerika první" a tvrdil, že jestliže si Němci budou moci vybrat mezi prezidentem Obamou a jeho nástupcem, velká většina z nich by hlasovala pro prezidenta Obamu.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top