Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

germany_psychiatr_necenzurované_zprávy

TruthPioneer - 11. říjen, 2017

Německý psychiatr Christian Peter Dogs varuje, že Německo čelí časované bombě v podobě masové migrace mladých mužů, kteří mají velký potenciál být agresivní.

Christian Peter v talk show Petera Hahna vysvětlil, že podle psychiatrie je temperament a charakter lidí ustanoven ve věku 12 let. Migranti se nemohou naučit a porozumět naším hodnotám a žádné kursy nebo přednášky o tom, jak se chovat v Německu nebudou mít pravděpodobně velký vliv.

Je tu mnoho šílených lidí, kteří mají obrovský potenciál pro agresi, protože vyrůstali ve válkou zmítaných zemích. Naučili se bojovat a neznají ani nemají smysl pro harmonický život. S tím se musíme smířit.

Čtěte dál - Soudkyně v Británii rozhodla, že znásilnění bílých dívek pakistánskými muži není motivováno rasismem

Psychiatr se vyjádřil i k volbám v Německu. Největší chybou Německých politiků ohledně migrace je jejich reakce na obavy lidí z příliš velkého přílivu přistěhovalců. Politici dělají chybu, když každého, kdo kritizuje masovou migraci označují za člena krajní pravice a špatného člověka. Zatímco média potlačují zprávy o problémech s přistěhovalci.

Christian Peter, který řídí psychosomatickou kliniku v Bühlerhöhe dále uvedl, že lidé trpí opravdovým strachem a pocitem nejistý. Na své klinice léčí velké množství lidí, kteří trpí vážnými poruchami a úzkostmi, bojí se opustit své domovy, protože mají strach z migrantů.

Tito lidé se cítí být politiky zcela zrazeni. Je nezbytné, aby politici začali brát obavy občanů své země vážně.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top