Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

mohamed_nezávislé_zpravodajství_necenzurované_zprávy

TruthPioneer - 29. září, 2017

Muhammad vévodí žebříčku popularity za rok 2016 v Londýně a v regionu West Midlands. Pokud vezmeme v potaz všechny varianty jména Muhammad, je to nejpopulárnější jméno ve Velké Británii.

Statistika ukázala, že nejoblíbenějšími jmény pro chlapce a dívky byly Oliver a Olivia. Britského statistický úřad však eviduje všechny varianty jména Muhammad samostatné. Kdyby se sečetly všechny verze jména Muhammad, jako je Muhammed, Mohammed nebo Mohammad, která jsou často dávána muslimským chlapcům na počest islámského proroka, byly by od roku 2011 každoročně ve Velké Británii na prvním místě popularity.

Celkem bylo v roce 2016 narozeno 7 084 chlapců s různými variantami jména Muhammad. Oliverů se v roce 2016 narodilo 6 623. V roce 1944 byl Muhammad až na 87. místě, v roce 1964 patřila Mohamedovi 64. příčka a v roce 2015 už 12. příčka.

Čtěte dál - Soudkyně v Británii rozhodla, že znásilnění bílých dívek pakistánskými muži není motivováno rasismem

Změny v demografické struktuře obyvatelstva v Anglii a Walesu jsou zřejmé ze statistik, ale v některých oblastech jsou ještě více patrné. V multikulturních regionech, jako je Londýn a West Midlands, je Muhammad nejoblíbenějším jménem pro chlapce, aniž by se braly v úvahu další varianty tohoto jména.

Bílých Britů je v Londýně je podle posledního sčítání lidu v roce 2011 pod 50 procent. Běloši budou v Birminghamu, největším městě regionu West Midlands a druhém největším městě v Británii, podle odhadu oficiálně etnickou minoritou do konce tohoto desetiletí. Podle Britského statistického úřadu růst populace v anglických městech mezi lety 2007 - 2016 byl převážně v důsledku imigrace.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top