Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

hungary_wall_necenzurované_zprávy

TruthPioneer - 21. září, 2017

Nelegální přistěhovalectví do Maďarska se snížilo o více než 99 procent poté, co země postavila řadu hraničních plotů v reakci na evropskou migrační krizi.

Hlavní poradce pro bezpečnost předsedy vlády Viktora Orbána György Bakondi oznámil, že hraniční ploty snížily počet přistěhovalců, kteří do země vstoupili nelegálně z 391 000 v roce 2015 na 1 184 v roce 2017.

„Systém technických překážek je klíčem k úspěchu bezpečnosti hranic a bez něho by nebylo možné zastavit masový příliv migrantů. Lidé, kteří jsou proti stavbě plotu, se staví ve prospěch toho, dovolit velkému počtu migrantu vstoupit do země bez jakékoliv kontroly," vysvětlil Bakondi.

Maďarsko muselo rychle reagovat na příliv nelegálních přistěhovalců, kteří vstoupili do Evropy poté, co Angela Merkelová prohlásila, že počet žadatelů o azyl, které Německo příjme, bude neomezený. Reakce Maďarska zahrnovala výstavbu dvojitých plotů opatřených strážnými věžemi na svých hranicích a náborem tisíce nových členů pohraniční stráže.

Čtěte dál - Maďarsko: Evropská Unie se dopouští politického znásilnění, když nutí státy přijímat přistěhovalce

V důsledku těchto opatření se nelegální migrace zpomalila natolik, že to vyvolalo hněv mezi aktivisty otevřených hranic, jako jsou v Maďarsku narozený miliardář George Soros a jeho globalističtí kolegové z Evropské unie a Organizace spojených národů.

Šéf OSN pro uprchlíky Filippo Grandi po své návštěvě Maďarských hranic prohlásil:

Když jsem dnes stál u hraničního plotu, měl jsem dojem, že je celý systém určen k tomu, aby lidé, z nichž mnozí utíkají před válkou a pronásledováním, byli držení mimo zemi.

Grandi také vyzval Maďarsko ke zrušení tranzitních zón podél svých hranic. Tam jsou žadatelé o azyl držení během procesu osvědčení a vyhodnocení jejich žádostí. Maďaři tyto zóny zavedli poté, co bylo zjištěno, že někteří teroristé z Paříže v roce 2015 prošli jejich územím.

Ministr pro veřejnou diplomacii a vztahy Dr Zoltán Kovács k migrační politice Maďarska dodal:

Na našich hranicích dochází k trvalému migračnímu tlaku. Opatření zavedená v zájmu ochrany hranic jsou nadále nezbytná. Díky nim se drasticky snížil počet migrantů, kteří vstoupili do Unie nelegálně a nekontrolovaně.

 

Zdroj - Milo

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top