Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

trump_united_nation_české_nezávislé_zpravodajství

TruthPioneer - 20. září, 2017

V silně nacionalistickém projevu na zasedání Valného shromážděním Spojených národu prezident Trump obhajoval svou agendu Ameriky na prvním místě a vyzval ostatní národy, aby zdůraznily, že národní svrchovanost je základ mezinárodní spolupráce.

V Americe lid vládne a je svrchovaný. Nebyl jsem zvolen abych jim tuto pravomoc vzal, ale abych tuto pravomoc vrátil zpět kam patří a to americkému lidu.

Trump uvedl, že agenda Amerika na prvním místě neznamená, že Amerika je sama. Národy by měly považovat suverenitu za jeden ze základních prvků mezinárodní spolupráce, argumentoval tím, že síla OSN je větší, když jsou národní státy silné, nezávislé a svobodné.

Jako prezident Spojených států budu vždycky stavět Ameriku na první místo, stejně jako vy, vůdci vašich zemí, byste měli stavět své země na první místo. Všichni zodpovědní představitelé mají povinnost sloužit svým občanům. Dokud budu zastávat funkci prezidenta, budu bránit především zájmy Ameriky. Je nutné si však uvědomit, že při plnění závazků vůči našim národům, je v zájmu každého usilovat o budoucnost, kdy jsou všechny národy suverénní, prosperující a bezpečné.

Čtěte dál - Kvůli odstoupení od Pařížské klimatické dohody byl Trump obviněn z environmentálního rasismu

Trump vyzval národy ke spolupráci. Zvláště apeloval na mezinárodní společenství, aby jednalo proti nebezpečným režimům jako je Írán a Severní Korea. Severokorejského diktátora Kim Jung-una varoval, že pokud by byly Spojené státy napadeny, Kimův režim zcela zlikviduje.

Pokud spravedliví nebudou čelit zlu, pak zlo zvítězí. Raketový muž je na sebevražedné misi.

V reakci na Trumpovu řeč je důležité zmínit, že mnoho voličů má od srpna tohoto roku pochybnosti, do jaké míry je Trump nadále oddaný agendě, kvůli které byl zvolen prezidentem. V rozporu s jeho předvolebními sliby zvýšil přítomnost Amerických vojáků v Afghánistánu, zastavil zrušení DACA (imigrační program, který umožňuje určité skupině nelegálních imigrantů zůstat v Americe) a také naznačil, že USA by nemuselo opustit Pařížskou dohodu o klimatu.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top