Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

sweden_rape_necenzurované_zprávy

TruthPioneer - 13. září, 2017

Švédské ministerstvo pro občanské záležitosti oznámilo nový program, který se má zaměřit na boj proti sexuálním útokům ze strany nově příchozích migrantů. Součástí programu je i nově vydaný sexuální průvodce, který má migranty učit základní sexuální výchovu a právo ženy říct ne. Švédky tak mohou opět klidně spát.

Příručka nazvaná "Youmo In Practice" je určena k tomu, aby pomohla dospělým, kteří pracují s nově příchozími mladými migranty, mluvit o otázkách týkajících se sexu, zdraví a otázkách pohlaví. Kvůli nárůstu sexuálních útku průvodce také ukáže dospělým, jak přistupovat k otázce souhlasu k pohlavnímu styku. Kromě švédštiny a angličtiny příručka vyšla také somálsky a arabsky.

Lena Nybergová, generální ředitelka Úřadu pro mládež a občanské záležitosti, uvedla:

Je třeba pomoci a podpořit mladé i dospělé migranty. Musíme je vzdělávat a mluvit s nimi o těchto otázkách. Tyto témata mohou být pro migrant obtížné pochopit, protože pocházejí z velmi odlišných kultur. Musí však být informování o zákonech a co se od nich ve Švédsku očekává.

Sexuální útoky ve Švédsku vzrostly za poslední dva roky, zejména v azylových domovech a okolí, a na hudebních festivalech. V mnoha případech se jednalo o nezletilé pachatele a oběti. Podle řady zpráv je většina sexuálních útoků spáchána migranty.

Čtěte dál - Hasiči ve Švédsku opustili hořící dům poté, co byli napadeni

Město Falkenberg považovalo za nezbytné po ředě případů sexuálního zneužívání rozdělit azylové ubytování podle pohlaví, aby se zabránilo dalšímu zneužívání mladých dívek. Ve městě Uppsala v loňském roce pět nezletilých afghánských migrantů brutálně znásilnilo dalšího afghánského chlapce. Svůj čin natočili na mobil. Oběť byla držena pod hrozbou bodnutí nožem a celý útok trval více než hodinu.

Už jen ta skutečnost, že Švédsko musí takovou knihu publikovat, by měla švédským politikům naznačit, že asi bude něco špatně s jejich imigrační politikou. Vůbec nejhorší je naivita politiků, kteří doufají nebo si snad i myslí, že jejich brožura tento problém vyřeší.

 

Zdroj - Breitbart, Milo

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top