Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

sweden_nogozone_nezávislé_zpravodajství

TruthPioneer - 12. září, 2017

Hasiči byli nuceni opustit hořící budovu v Malmö poté, co na ně a jejich vozidla začali místní obyvatele házet skleněné lahve.

Policie v tiskové zprávě uvedla, že oheň v předměstí Kroksback začal ve čtvrtek minulý týden kolem 9 hodin večer poté, co byly zapáleny dvě auta na parkovišti. Policie a několik požárních posádek přijelo na místo činu krátce nato. Mezitím byl založen další požár v nedaleké budově na ulici Sörbäcksgatan. Když se hasiči pokoušeli tento požár uhasit, místní obyvatelé na ně a jejich vozidla začali házet skleněné láhve. Tento útok je donutil k ústupu, díky čemuž celá budova shořela.

Policisté byli taktéž napadeni lahvemi. Policejní zpráva neuvádí, zda byla způsobena nějaká škoda na vozidlech nebo jestli došlo ke zranění pracovníků záchranné služby. Zpráva dále uvádí, že není známo, zda existuje nějaký vztah mezi oběma požáry, ačkoli je podezření, že oba byli založeny úmyslně.

Čtěte dál - Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

Útoky na personál záchranných služeb ve Švédsku nejsou v určitých oblastech, které jsou známe jako no-go zóny, vzácností. V některých nechvalně známých předměstích s velkým počtem migrantů, jako jsou Husby, Tensta a Rinkeby ve Stockholmu, byla policie, hasiči a zdravotníci napadeni vícekrát.

Situace je v některých oblastech tak špatná, že odborové svazy záchranných služeb požádaly o to, aby byly zdravotníkům pracujícím v problémových oblastech poskytnuty neprůstřelné vesty.

Některé útoky na pracovníky záchranných služeb byly dokonce zachyceny na videu. Dramatické záběry z roku 2015 ukazují policisty, jak jsou napadeni v jedné z no-go zón místními obyvateli. Ti na ně pokřikují , že zde vládnou oni.

Švédští politici a hlavní sdělovací prostředky neustále informují, že tyto a podobné případy nemají nic společného s masovým přílivem uprchlíků. Ovšem před tím, než se Švédsko rozhodlo otevřít své hranice uprchlíkům, záchranáři nepotřebovali neprůstřelné vesty k výjezdům...

 

Zdroj - Breitbart, Milo

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top