Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

peter_szijjarto_necenzurované_zprávy

TruthPioneer - 8. září, 2017

Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó slíbil, že skutečná bitva teprve začne. Slib pronesl v reakci na požadavek Soudního dvoru Evropské unie, aby se Budapešť podrobil Bruselu a dovolil migrantům usídlit se ve střední Evropě.

Szijjártó pronesl svá slova v reakci na rozhodnutí soudu EU, který zamítl žalobu Maďarska a Slovenska k unijnímu systému přerozdělování žadatelů o azyl. Podle tohoto programu by si měli státy unie mezi sebou přerozdělit 120 000 uprchlíků z Itálie a Řecka. Proti tomu tehdy hlasovaly Slovensko, Maďarsko, Česká republika a Rumunsko. Později kvóty odmítlo i Polsko. Soudní dvůr konstatoval, že rozhodnutí nemuselo být přijato jednomyslně a mohlo tak být učiněno nelegislativním postupem.

"Rozhodnutí nebylo legální ani profesionální, ale politické," řekl Szijártó a prohlásil, že Evropské unie politicky znásilnila evropská práva a evropské hodnoty. Dále pak řekl:

Evropská komise podporuje nelegální přistěhovalectví, nikoli ochranu hranic. Rozhodnutí soudu EU prosazuje pravomoc Evropské komise nad členskými státy EU. To je nepřijatelné a my uděláme vše pro ochranu naší země. Skutečná bitva se jen začíná a Maďarsko využije všech právních možností k zajištění toho, aby se nikdo nemohl přesídlit do Maďarska proti vůli maďarského národa.

Polská předsedkyně vlády Beata Szydlová uvedla, že toto rozhodnutí soudu očekávala, ale to nezmění postoj polské vlády v otázce imigrační politiky.

Čtěte dál - Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

Podle německého deníku Frankfurtera Rundschaua mohou Maďarsko a Polsko jednoduše ignorovat rozhodnutí Evropského soudního dvoru. To by mohlo vést k zvýšení napětí mezi Evropskou unií a vzdorujícími státy střední Evropy, zvláště když Brusel hrozí, že uloží pokuty či jiné tresty za nedodržování svých nařízení.

Mezitím maďarský premiér Viktor Orbán ve svém každoročním projevu v Kötcse zopakoval svou opozici vůči vměšování EU do maďarských záležitostí, stejně jako své přesvědčení, že Evropané si ještě neuvědomují, jakou hrozbou je islám pro Evropu. Podle Orbána mnoho evropských vůdců souhlasí s imigrační politikou Maďarska, ale bojí se to veřejně prohlásit.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top