Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

newcastle_gang_rape_necenzurované_zrpávy

TruthPioneer - 7. září, 2017

Znásilnění a zneužívání bílých dívek gangem 17 většinou pákistánských mužů nebylo rasově motivováno, tvrdí soudkyně. Toto rozhodnutí znamená, že všech 17 členů se vyhne tvrdším trestům, které se udělují u rasově motivovaných zločinů.

Navzdory tomu, že bývalý Vrchní státní zástupce Lord MacDonald spolu s poslanci a aktivisty naléhali na to, aby byly zločiny asijského gangu považovány za trestný čin s rasovým podtextem, soudkyně Penny Morelandová prohlásila, že si muži nevybírali své oběti kvůli jejich rase, ale protože byly mladé, citlivé, naivní a zranitelné.

Čtěte dál - Británie čelí epidemii kyselinových útoků, říká chirurg obětí

Prokurátor John Elvidge uznal, že oběti jsou v naprosté většině bílé britské ženy a obžalovaní jsou asijského původu, ale trvá na tom, že neexistují žádné důkazy, podle kterých by obžalovaní projevili rasovou nesnášenlivost. U korunního soudu v Newcastlu řekl:.

Etnická příslušnost všech potenciálních cílů není známa. Jedna z obětí byla černoška, další měla asijský původ. Ani jedna z těchto žen si však nepřeje svědčit před soudem.

Během předchozího stání soud vyslechl, jak jeden člen gangu označil bílé ženy za bílý odpad. Také řekl, že bílé ženy jsou dobré pouze na jednu věc, a to na šukání pro lidi jako je on. Vzhledem k tomu, že někteří členové gangu připustili, že jejich postoj byl založe na rasovém původu dívek, bývalý ministr spravedlnosti Mike Penning v srpnu argumentoval, že rozsudky musí odrážet rasový prvek.

Nemohu pochopit proč trest neodpovídá závažnosti trestného činu.

Jedna žena a 17 mužů bylo usvědčeno z téměř 100 trestných činů, včetně znásilnění a obchodování s lidmi. Tyto trestné činy se staly v Newcastlu v období mezi roky 2011 a 2014. Členové gangu podali mladým dívkám alkohol a drogy a poté je donutili k sexu. Tím je vystavili trvalému a systematickému psychologickému zneužívání.

Případ v Newcastlu nese silné podobnosti se skandály, které se odehrály i v jiných městech Velké Británie, jako například Rochdalu nebo Rotherhamu. Jedná se převážně o muslimské muže, kteří zneužívají především bílé dívky.

Členka parlamentu za Labouristickou stranu z Rotherhamu Sarah Championová byla donucena odstoupit z čelních pozic své strany kvůli článku, ve kterém varovala, že je třeba zabránit pákistánským gangům zneužívat bílé dívky. Představitelé několika náboženských skupin ji poděkovali a vyzdvihli, že jako jedna z mála politiků zmínila rasový a náboženský aspekt těchto zločinů. Společným znakem je, že pachatelé jsou muslimové, a oběti téměř vždy nemuslimské dívky.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top