Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

obama_za_zdi_nezavisle_noviny

TruthPioneer - 25. května, 2017

Je snadné přednášet světu o stěnách, barikádách a plotech, když jste jimi chráněni. Přesně to dnes dělal bývalý americký prezident Barack Obama v Berlíně.

Sedící vedle německé kancléřky Angela Merkelové, bývalý prezident Obama přednesl ve čtvrtek přednášku o současné imigrační politice. Přestože nezmínil jméno současného prezidenta Trumpa, bylo zřejmé koho se jeho kritika týkala.

Čtěte dál - Soudce, který se nabídl zaplatit pokutu dívce, která pobodala pedofilního násilníka, je shledán vinným z pochybení

"V tomto novém světě, v němž žijeme, se nemůžeme izolovat," řekl Obama. "Nemůžeme se skrýt za zdí." Vzhledem k tomu, jaká bezpečnostní opatření byla přijatá k ochraně bývalého prezidenta, byl jeho projev pokrytecký. Policie byla připravená na všechno, co by se mohlo přihodit.

obama berlin české nezávislé zpravodajství

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Byly připraveny betonové bariéry, a těžce ozbrojené policejní síly chránily jeho hotel.

Ale zatím celý svět slyšel drahého vůdce říkalt "Nemůžeme se skrýt za zdí."

 

Zdroj - TheAmerianMirror

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top