Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

transgender_nezávislé_zpravodajství_nezávislé_zprávy

TruthPioneer - 5. září, 2017

Transgenderová modelka společnosti L'Oréal Paris byla vyhozena za její rasistické výroky proti bílým lidem. V komentáři na Facebooku napsala, že bílá rasa je nejvíce násilnou a represivní přírodní silou na Zemi, a že všichni bílí lidé těží z rasismu.

Munroe Bergdorfová, která je biologickým mužem, ale identifikuje se jako žena, byla první transgenderovou modelkou společnosti L'Oréal. Její příspěvek byl z Facebooku již smazán. Mimo jiné v něm napsala:

Upřímně už nemám energii, abych mluvila o rasovém násilí bílých lidí. Ano, všech bílých lidí. Protože většina z vás si vůbec neuvědomuje, nebo odmítá uznat, že vaše existence, výsady a úspěch jako rasy jsou postaveny na krvi a smrti barevných lidí. Rasismus není naučen, ale zděděn a vědomě nebo nevědomě předáván dál. Až si běloši přiznají, že jejich rasa je nejvíce násilnou a utlačující silou přírody na Zemi, pak spolu můžeme mluvit.

Čtěte dál - Nové normy: Ženy ve fitness klubu Planet Fitness musí akceptovat muže v šatnách

Bergdorfová byla propuštěna britskou pobočkou firmy L’Oréal nedlouho poté, co zveřejnila svůj rasistický komentář na sociálních médiích. V oficiální prohlášení firma uvedla:

L’Oréal podporuje rozmanitost a toleranci vůči lidem bez ohledu na jejich rasu, původ, pohlaví a náboženství. Vyjádření slečny Bergdorfové jsou v rozporu s našimi hodnotami, a proto jsme se rozhodli ukončit s ní spolupráci.

Munroe Bergdorfová v pondělí v televizním pořadu Victoria Derbyshire stanice BBC uvedla, že její původní příspěvek na Facebooku byl vytržen z kontextu, ale popřela, že by její myšlenky mohly být formulovány jinak. Během rozhovoru vyjádřila přesvědčení, že naše společnost je založena na kolonialismu a otroctví, a že všichni bílí lidé jsou vinni z rasismu.

Všichni bílí lidé mají prospěch z rasismu prostřednictvím bílé výsady. Bílí lidé jsou zodpovědní za odbourání rasismu. Pokud nebudou pomáhat a vytahovat lidi jiných ras ze spodní části pyramidy na vrchol, pak jsou součástí a využívají rasismus ve svůj prospěch.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top