Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

canada_nezávislé_zpravodajství

TruthPioneer - 1. září, 2017

Nelegální přistěhovalci, kteří přicházejí do Kanady ze Spojených států žádat o azyl si stěžují, že nedostávají dostatek peněz, mobilní telefony a bydlení.

Imigranti po příchodu do Quebecu dostávají stan a jsou posláni na Olympijský stadion v Montrealu nebo do jiného dočasného útulku, například hotelu nebo bývalého kláštera. Imigranti si však stěžují, že se nechtějí stále přesouvat z jednoho místa na druhé a chtějí permanentní ubytování, především v Montrealu, druhém největším městě Kanady. Ahmed Iftikhar pro deník Canadian Press uvedl, že od příchodu do Kanady se svou ženou a čtyřmi dětmi, už byl ve třech dočasných útulcích.

Žadatelé o azyl mají přístup ke všem sociálním službám nejen v Montrealu a během několika dní po příjezdu dostanou i trvalou monetární výpomoc. Azylanti jsou většinou původem z Haiti a do Kanady přijíždějí ze Spojených států. Tvrdí, že mají právo na status uprchlíka a právo na azyl, protože je chce americký prezident Donald Trump je vyhostit z Ameriky.

Čtěte dál - Pětiletá křesťanská dívka údajně trpěla poté, co byla umístěna do islámských rodin

Iftikhar má zdarma veškerou hromadnou dopravu v Montrealu a bylo mu i nabídnuto několik bytů k ubytování. Podle něj však byly všechny příliš malé pro celou jeho rodinu.

Není tu nikdo, kdo by mi pomohl. Chci odejít z útulku, ale nevím co dělat, kam jít.

Další imigrant, který si přeje zůstat v anonymitě, řekl, že by bylo jednodušší se usadit v Quebecu, jenom kdyby měl mobilní telefon a právníka, který by mu pomohl s rychlím vyřízením azylu. Také tvrdí, že příspěvek 700 dolarů není dostačující.

V období od ledna do května letošního roku vstoupilo do Kanady více nelegálních přistěhovalců než tomu bylo za celý rok 2016.

 

Zdroj - Milo, DailyCaller

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top