Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

france_military_nezávislé_zpravodajství_a_necenzurované_zprávy

TruthPioneer - 31. srpna, 2017

Desítky tisíc vojáků, kteří hlídají hlavní turistické atrakce, železniční stanice, školy, vládní a církevní budovy 24 hodin denně ve Francii a Belgii, by mohlo zůstat v pohotovosti déle než během druhé světové války, protože neexistují žádné známky slábnutí hrozby radikálního islámského teroru.

Vojáci byli nasazeni do ulic ve Francii a Belgii v lednu 2015 po útoku na novináře a karikaturisty časopisu Charlie Hebdo v Paříži. Původně se mělo jednat o operaci na podporu policie, ale od té doby se stala trvalým nástrojem západoevropského bezpečnostního programu.

Belgická vojenská operace Vigilant Guardian již brzy načne třetí rok nepřetržitého trvání. Vojáci byli nasazeni do ulic během vyhlášení mimořádného stavu v roce 2015 a podle komentáře armádního generála Marca Thyse, nasazení vojáků v ulicích jen tak neskončí. V rozhovoru pro deník De Standaard uvedl, že mise vyžaduje od vojáků vysokou psychologickou odolnost, když neustále hlídkují problémové oblasti a místa s vysokou prioritou. Dále uvedl, že nasazení vojáků potrvá alespoň do roku 2020.

Čtěte dál - Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

Generál také vyjádřil obavu, že intenzita těchto operací, v nichž jsou jednotky běžně nasazovány do měst po dobu šesti měsíců, má za následek zanedbání běžného vojenského výcviku. Proto doufá, že nasazení vojáků na jednotlivé období bude zkráceno na čtyři měsíce. Další změnou by mělo být zavedení více mobilních hlídek kolem klíčových čtvrtí, spíše než stacionární stráže hlídkující důležité budovy.

Zprávy o prodloužení operace Vigilant Guardian v Belgii do příštího desetiletí přicházejí jen pár týdnů poté, co se ve Francii objevily podobné zprávy ohledně jejich vojenská operace Sentinel. Nasazení vojáků v ulicích Francie bude kvůli stálé hrozbě islámského terorismu permanentní. Momentálně je na tuto misi využito v průměru 7 500 vojáků.

Francii v současné době eviduje kolem 18 000 lidí, kteří jsou bezpečnostními složkami označeni jako radikálové.

Kdo to jen mohl předpokládal, že trvalá imigrace muslimů do států západní Evropy bude mít za následek takové problémy? Ono to vypadá, že pouze východní Evropa si uvědomuje, že prevence je lepší než léčba.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top