Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

muslim_family_české_nezávislé_zpravodajství

TruthPioneer - 29. srpna, 2017

Podle informací britského deníku Sunday Times, britský sociální úřad umístil pětiletou křesťanskou dívku do pěstounské péče k muslimským rodinám, které ji údajně odebraly její náhrdelník s křížkem a přesvědčili ji, aby se učila arabsky.

Zpráva uvádí, že holčička strávila posledních šest měsíců v péči dvou muslimských rodin. Během kontaktu se svou biologickou matkou jí údajně řekla, že křesťanské svátky jako Velikonoce a Vánoce jsou hloupé.

Dívce bylo zakázáno jíst jedno z jejich oblíbených jídel, protože obsahovalo slaninu. Výrobky z prasat jsou v islámu považovány za nečisté. Jeden ze členů muslimské rodiny ji údajně také odstranil její kříženec.

Čtěte dál - Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

Podle známého biologické rodiny se dívka cítí uvězněna ve světě, kde je všechno cizí a neznámé. Rodinný přítel novinářům řekl:

Jedná se o pětiletou bílou anglickou dívku. Narodila se v této zemi, mluví anglicky, miluje fotbal, má britský pas a je pokřtěna v kostele. Už trpí dost tím, že byla násilně odloučena od své rodiny. Potřebuje prostředí, ve kterém se bude cítit bezpečně a kde bude milována.

Vedoucí ústavu sociálních služeb, který popsal dítě jako "velmi zoufalé", byl údajně svědkem toho, jak dítě plakalo a prosilo, aby se nemuselo vrátit do domova pěstounů, protože nehovoří anglicky.

Podle místních úřadů by měl být při umístění dítěte do pěstounské rodiny brán ohled na náboženské přesvědčení, rasový původ, kulturu a jazykové zázemí.

Londýnský úřad ministerstva školství uvedl, že při umístění dítěte do pěstounského domova musí místní úřad zajistit ochranu dítěte a podporovat jeho blaho. Původ dítěte a pěstounské rodiny je při tomto rozhodnutí důležitým faktorem.

 

Zdroj - TheBlaze

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top