Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

google_1984_nezávislé_zpravodajství_bez_cenzury

TruthPioneer - 9. srpna, 2017

Softwarový inženýr James Damore na firemní interní sociální síti zveřejnil desetistránkový manifest, kde kritizoval politicky korektní firemní kulturu společnosti Google. Jeho manifest se dostal na veřejnost a vyvolal pobouření mezi levicovými zaměstnanci Googlu a onlajnovými bojovníky za sociální spravedlnost, což vedlo až k jeho propuštění.

Autor v rámci svého manifestu uvádí, že ženy jsou nedostatečně zastoupeny v technických oborech nikoli z důvodu diskriminace, ale z důvodu psychologických rozdílů mezi muži a ženami.

Nesmíme předstírat, že genderové rozdíly znamenají sexismus. Vážím si rozmanitosti a začlenění, nepopírám, že existuje sexismus a nepodporují stereotypy. Pokud o tom nebudeme diskutovat upřímně, nemůžeme tento problém vyřešit. Psychologická ochrana je založena na vzájemné úctě a respektu, ale bohužel naše kultura vydírání a zkreslení skutečnosti je neuctivá a neakceptuje nikoho, kdo má jiné názory.

Čtěte dál - Nové normy: Ženy ve fitness klubu Planet Fitness musí akceptovat muže v šatnách

Autor dále píše, že není jediný zaměstnanec Googlu, který zaznamenal restriktivní podmínky na pracovišti:

Dostal jsem mnoho osobních sdělení od kolegů z Googlu, kteří vyjádřili svou vděčnost za to, že jsem veřejně vyjádřil tyto velmi důležité otázky, s nimiž se také shodují, ale nikdy by neměli odvahu se vyjádřit veřejně, kvůli kultuře zastrašování v Googlu a možnosti propuštění z práce. To se musí změnit.

Později autor diskutuje o možných důvodech genderové předpojatosti v oblasti techniky:

V společnosti Google jsme pravidelně informováni, že implicitní a explicitní předsudky drží ženy zpět v technologii a vedoucích pozicích. Samozřejmě, jak muži tak i ženy jsou obětmi předsudků. Musíme si však uvědomit, že muži a ženy se biologicky liší v mnoha ohledech. Tyto rozdíly nejsou však jen společensky zkonstruované, protože:

- jsou univerzální v lidských kulturách
- často mají jasné biologické příčiny a vazby na prenatální testosterone
- biologičtí muži, kteří byli kastrovaní při narození a vyrůstali jako ženy, se stále identifikují a chovají jako muži
- základní znaky jsou vysoce dědičné
- jsou přesně to, co bychom předpovídali z perspektivy evoluční psychologie

Damore dále kritizoval společnost za to, že podporuje a udržuje atmosféru jednotného politického myšlení, kdy zaměstnanci s názory, které zpochybňují levicové stanovisko, jsou nuceni být potichu kvůli obavě, že ztratí svou práci.

Moderní sluníčkářská levice na západě, ale i u nás, viz Strana zelených a jim podobné, hlásají diverzitu, jenže podle nich diverzita znamená to, že všichni vypadají odlišně, ale smýšlejí stejně. A pokud ne, jsou označeni za extremisty a různé 'foby'.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top