Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

acid_attack_uk_necenzurované_zprávy

TruthPioneer - 8. srpna, 2017

Chirurg, který ošetřoval mnoho obětí kyselinových útoků z východního Londýna tvrdí, že nárůst těchto zločinů nyní dosahuje epidemických rozměrů.

Doktor Martin Niall, chirurg v nemocnici Mid-Essex pro americkou rozhlasovou stanici NPR řekl, že kyselinové útoky ve Velké Británii jsou nyní na úrovni, kterou jeden z jeho kolegů označil za epidemii.

Všichni jsme šokováni touto narůstající hrozbou pro veřejné zdraví.

Londýn je nyní hlavní městem kyselinových útoků na světě na počet obyvatel. V období mezi roky 2015 a 2016 vzrostl počet útoků o 74%, z 261 na 454 útoků. Jen v Londýně bylo od roku 2010 zaznamenáno přes 1 800 útoků kyselinou. Stovky útoků již byly zaznamenány i v prvních měsících roku 2017. Dvanáct lidí utrpělo popáleniny a v některých případech ztratilo zrak po velikonočním útoku v nočním klubu Hackney. Při dalším útoku dva mladiství na mopedu v červenci napadli pět lidí během 90ti minutového řádění v Londýně.

Kurýři na motorkách v hlavním městě Británie jsou pro zloděje motocyklů považování za snadné cíle, mnoho z nich nyní odmítá pracovat v určitých částech Londýna, právě kvůli nebezpečí útoku kyselinou.

Čtěte dál - Video: Veřejné nepokoje při demonstraci hnutí Black Lives Matter (Na černých životech záleží) v Londýně

Rozhlasová stanice NPR uvedla, že k útokům kyselinou ve Velké Británii docházelo už v 19tem století. Ačkoliv jsou tyto útoky historicky známé, až donedávna byly považovány za vzácné a šokující. Trestem za tyto útoky v bylo oběšení. Dnes tomu tak už není. David Phillips v roce 2015 vážně znetvořil a oslepil Andrease Christophera. Byl odsouzen k odnětí svobody na dobu 16ti let, s možností podmínečného propuštění již po osmi letech.

BBC uvedla, že velká většina případů nikdy neskončí u soudu. Přes 74% všech vyšetřování muset být od roku 2014 ukončeno kvůli problémům s identifikací pachatelů nebo kvůli neochotě obětí vypovídat.

Zatímco pachatelé nepocházejí z jedné komunity, je nutno poznamenat, že v letech 2011 až 2016 se útoky kyselinou v Londýně soustředily na oblasti, které zaznamenaly vysokou míru přistěhovalectví. K nejvíce útokům za toto období došlo v městských obvodech Newham, Barking & Dagenham a Tower Hamlets. V těchto městských obvodech jsou bílí Britové etnickou menšinou.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top