Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

germany_tolerance_zpravodajství_bez_cenzury

TruthPioneer - 3. srpna, 2017

Respektovaný novinář Dirk Schümer po zatím posledním smrtícím útoku islámského uprchlíka napsal, že německá kultura tolerance nechává národ bezbranný proti těm, kdo mu chtějí ublížili.

„Dokud bude kultura tolerance převládat nad německým právem, země bude svědkem dalších vražedných činů, stejně jako ten, který se stal nedávno v Hamburku," píše Schümer v nejprodávanějším celostátním deníku Die Welt, ohledně útoku palestinského nelegálního migranta v supermarketu, při kterém byl jeden člověk zabit a několik dalších zraněno."

Schümer dále poznamenává, že velká část lidí v politice, v soudnictví, v médiích, nevládních organizacích a v církvi zastává názor, že migrantům, kterým se podaří dostat se do Německa, by mělo být dovoleno zůstat za každou cenu. V důsledku toho Německo funguje bez jakýchkoli hraničních kontrol, což má za následek nekontrolovatelné množství hrozeb, kterými se musí přetížená policie a zpravodajské služby zabývat.

Hamburský útočník Ahmad A. byl podle medii radikalizován během pobytu v přistěhovaleckém útulku, který je znám jako ohnisko islámského extrémismu. V Německu se pohyboval volně bez dozoru, navzdory tomu, že byl vyšetřován kvůli terorismu, a že jeho žádost o azyl byla zamítnuta.

Čtěte dál - Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

Schümer si ve svém článku všímá podrobnosti mezi Ahmedem a tuniským teroristou, který spáchal teroristický útok v prosinci na vánočním trhu v Berlíně. Viní část německé společnosti, která podle něj znemožňuje deportaci zločinců a přistěhovalců, kteří nemají právo zůstat v Německu.

Podle levicové koalice, která vládne Berlínu, by nemělo docházet k vůbec žádné deportaci migrantů. Přistěhovalci, kteří jsou neúspěšní při žádosti o azyl hledají útočiště u církve. V případě, že se má deportace uskutečnit, různé nevládní organizace a podobné humanitární instituce organizují občanský odpor, s cílem odložit a zastavit vyhoštění i nejhorších zločinců a to i do bezpečných zemí.

Schümer se opřel i do politiků. Ti podle něj neustále rozšiřují důvody pro udělení azylu a práva na ochranu. Jako příklad uvedl současnou situaci, kdy vláda diskutuje o možnosti udělit azyl migrantům, kteří utíkají ze svých zemí před změnami klimatu. Schümer se pak nediví, že i teroristé, kteří bojovali za Taliban, mají právo zůstat v Německu z humanitárních důvodů. Schümer to klade za vinu německé toleranci, ta nese přímou odpovědnost za teroristické útoky, kterým se bylo možné vyhnout.

Německá kultura tolerance je patrná na reakci policie po útoku v Hamburgu. I když pachatel během útoku křičel Allahu Akhbar, chlubil se polici, že chtěl být teroristou a byl na seznamu extrémistů, německá policie i přesto trvá na tom, že motivem nebyl islámský terorismus, ale duševní stav útočníka.

Dovolím si trochu poopravit myšlenku pana Schümera. Není to kultura tolerance která ničí Německo, ale zbabělost a hloupost maskovaná jako tolerance, která už Německo zničila.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top