Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

transsexual_army_zpravodajství_bez_cenzury

TruthPioneer - 27. července, 2017

Prezident Donald Trump prohlásil, že zruší loňské rozhodnutí bývalého prezidenta Baraka Obamy a neumožní transsexuálům sloužit v americké armádě.

Prostřednictvím služby Twitter napsal:

„Po konzultaci s generály a vojenskými odborníky jsem se rozhodl, že vláda Spojených států nepřijme ani nepovolí transsexuálním osobám sloužit v americké armádě. Naše armáda musí být zaměřena na rázné a drtivé vítězství a nemůže být zatížena obrovskými náklady na zdravotní péči a narušení armády, které by povolení vojenské služby transsexuálům znamenalo. Děkuji."

Prezidentovo rozhodnutí rozhněvalo mnoho lidí z levice, kteří doufali, že podpora transsexuálů v armádě pomůže protlačit a zpopularizovat ideologii, že volba pohlaví je otázka sociologická, ne biologická. Tato ideologie hlásá, že pohlaví člověka je určeno jejich vlastní volbou genderové identity, ne jejich biologickým pohlavím. Vláda by měla donutit občany k tomu, aby tuto ideologii, bez ohledu na vědecké údaje o genetice a biologii, přijali.Bývalý ministr obrany Ash Carter vydal minulý rok rozkaz, který dovolil transsexuálním vojákům otevřeně sloužit a podstoupit chirurgickou změnu pohlaví. Armáda měla zároveň do 1. července tohoto roku vytvořit systém, který by umožnil přijmout do služby transsexuální osoby.

Čtěte dál - Nové normy: Ženy ve fitness klubu Planet Fitness musí akceptovat muže v šatnách

Současný ministr obrany Jim Mattis rozhodl o odložení tohoto rozhodnutí a dal armádním velitelům dalších šest měsíců na přezkoumání, zda by umožnění transsexuálů sloužit mělo vliv na činnost armády.

Podle deníku Millitary Times je v americké armádě zhruba 250 vojáků, kteří přistoupili ke změně pohlaví nebo jim bylo formálně změněno pohlaví v rámci personálního systému v Pentagonu.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top