Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

calais_migrant_zpravodajství_bez_cenzury

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Britská Asociace silniční nákladní dopravy (RHA) popsala útok na nejmenovaného řidiče, který se zotavuje v nemocnici s vážným poraněním hlavy, jako nesmírně znepokojující a poznamenala, že jde o ostré varování pro britské dopravce, že přistěhovalci se nezastaví před ničím, aby se dostali k britským břehům.

Generální ředitel RHA Richard Burnett uvedl:

Od začátku napjaté situace v Calais jsme zdůrazňovali, že migranti ohrožují životy řidičů nákladních vozů. Tato nejnovější metoda zaměřena na únos vozidla je nová a jasně ukazuje, že zoufalství migrantů dostat se do Británie dosáhlo nových rozměrů. V tomto případě byl unesen kamion, řidič byl napaden kamenem a skončil v nemocnici s vážným poraněním hlavy. Je zřejmé, že migranti se nezastaví před ničím. Před méně než šesti týdny došlo k nešťastné smrti řidiče, za kterou nesou zodpovědnost migranti v Calais. Bezpečnost v přístavu musí být navýšena, než bude zraněn či zabit další řidič.

Čtěte dál - Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

Řidič zastavil na dálnici A16 u Calais poblíž města Marck, kde si všiml migrantů, jak se snaží dostat do jeho kamionu. Když vylezl z vozidla, aby zkontroloval zda nedošlo k nějaké škodě, byl obklopen a napaden davem, který pak ukradl jeho nákladní vůz a odjel do přístavu. Řidič byl zanechán na silnici s těžkým zraněním hlavy a silným krvácením.

Britská policie uvedla, že únosci byli zastaveni asi sedm kilometrů od incidentu. Celkem se jednalo o 20 až 30 mužů. Policie dále uvedla, že pokud bude nedávná úroveň násilí pokračovat, bude třeba přivést zpět armádu.

V červnu byl polský řidič zabit na jedné z hlavních příjezdových cest do Calais poté, co přistěhovalci natáhli kmeny stromů na dálnici A16 ve snaze zpomalit provoz a proniknout do vozidel směřujících do Británie.

 

Zdroj - Breitbart, HGVUK

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top