Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

joy_reid_zpravodajství_bez_cenzury

TruthPioneer - 23. července, 2017

Moderátorka televizní stanice MSNBC Joy Reidová velkolepě selhala, když se pokoušela očernit prezidenta Donalda Trumpa na Twitteru. Její výrok je pro našince nepochopitelný.

Joy Reidová je televizní moderátorka liberální stanice MSNBC. V souvislosti s událostmi posledních měsíců ohledně kampaně prezidenta Trumpa a styků s Ruskem, Reidová poukázala na to, že Donald Trump má dlouhodobě vřelé vztahy k Rusku. Vysvětlila to tím, že dvě ze tří jeho manželek pocházejí z národů, které byly dříve součástí Sovětského svazu.

Reidová zveřejnila tento tweet.

Donald Trump si vzal jednu Američanku (jeho druhá manželka) a dvě ženy ze Sovětské Jugoslávie: Ivana - Slovensko, Melania - Slovinsko.

V tak krátkém tweetu a tolik chyb. Samozřejmě Reidová má pravdu, že jedna z Trumpových manželek je Američanka. Marla Maplesová se narodila v americkém státu Georgie. Dále má pravdu, že Melanie Trumpová, která se provdala za Trumpa v roce 2005, pochází ze Slovinska.

Čtěte dál - Program Spojených národů o nahrazení obyvatelstva

Trumpova první manželka Ivana však není ze Slovenska. Slovenko evidentně nikdy nebylo součástí Jugoslávie. Co přesně Reidová myslela, když použila termín Sovětská Jugoslávie není známo. Označení Sovětská Jugoslávie je evidentně nesprávný nevhodné pojmenování, což naznačuje, že neví nic o studené válce. Jugoslávie nikdy nebyla součástí Sovětského svazu nebo Sovětského/Východního bloku. I když Jugoslávie byla komunistickým státem, nebyla členem Východního/Sovětského bloku. Oficiálně byla neutrální a spolupracovala také se západní Evropou.

Ivana Trumpová, matka Trumpových prvních tří dětí, se narodila v dnešní České republice, dříve Československo. Československo se stalo součástí sovětského bloku v roce 1948, rok před narozením Ivany.

Reidová později opravila jednu z chyb v jejím tweetu.

Korekce. Ivana pochází z Československa (nyní Česká republika).

A k tomu pak přidala tuto perličku.

Melania je původem ze Slovinska (což spolu se Slovenskem byla Jugoslávie).

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top