Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

planet_fitness_necenzurované_zprávy

TruthPioneer - 18. července, 2017

Po téměř dvouletém soudním sporu soud v Michiganu rozhodl v neprospěch žalobkyně Yvette Cormierové, která podala stížnost na přítomnost transsexuální ženy, jenž je stále biologicky mužem, v dámských šatnách fitness klubu Planet Fitness.

Krátce poté, co Cormierová začala chodit do fitness studia Planet Fitness v Midlandu v Michiganu, narazila na muže v šatně žen. Okamžitě o tom informovala recepci. Tam ji bylo oznámeno, že fitness klub se řídí politikou nesoudit ostatní. Cormierové bylo řečeno, že každý návštěvník má možnost se sám identifikovat z hlediska pohlaví. Podle vlastní identifikace je mu pak umožněn přístup k odpovídajícím zařízením v Planet Fitness.

Čtěte dál - Program Spojených národů o nahrazení obyvatelstva

V následujících dvou dnech se Cormierová vrátila do studia a informovala ostatní ženy o politice Planet Fitness. Studio Planet Fitness ji požádalo, aby přestala o této věci diskutovat s ostatními ženami. Poté co to odmítla ji bylo zrušeno členství.

McCall Gosselin, tiskový mluvčí společnosti Planet Fitness, uvedl, že genderová identita, kterou se člověk rozhodne používat, jim dovoluje v Planet Fitness využívat místnosti, které korespondují s jejich genderovou identitou, ať už je to šatna, toaleta nebo sprcha. Níže je uvedeno jeho prohlášení:

Společnost Planet Fitness se zavazuje vytvářet pro naše členy příjemné prostředí. Naše nediskriminační politika týkající se genderové identity uvádí, že členové a hosté mohou využívat všechna vybavení našeho fitness studia na základě jejich vlastní sexuální identitě. Způsob, jakým paní Cormierová vyjádřila své obavy ohledně této politiky, považovalo vedení našeho klubu v Michiganuidland za nevhodné a rušivé vůči ostatním členům, což je porušení smlouvy o členství a v důsledku toho bylo její členství zrušeno.

Cormierová uvedla, že tato nediskriminační genderová politika nevytváří bezpečné prostředí pro ženy. Domnívá se, že řešením by bylo nabídnout třetí šatnu pro transsexuály.

 

Zdroj - Breitbart, DailyCaller

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top