Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

spojene_narody_české_nezávislé_zpravodajství

TruthPioneer - 17. července, 2017

Je celá situace ohledně současné migrační vlny naplánovaná a řízena Organizací spojených národů a globalisty? Mělo to tak vždycky být? Je to až příliš odvážná myšlenka? Přečtěte si oficiální program OSN zveřejněný dne 17. března 2000.

OSN zpráva vydaná 17. března 2000. K dispozici na webové stránce Spojených národů:

 

Migrace: Řešení pro klesající a stárnoucí populaci?

Migrace náhrady obyvatelstva se týká imigrace, kterou by země potřebovala k zastavení poklesu počtu obyvatelstva a stárnutí populace v důsledku úmrtnosti a nízké míry plodnosti.

Odhady Organizace spojených národů naznačují, že mezi lety 1995 a 2050 se populace Japonska a prakticky všech evropských zemí s největší pravděpodobností sníží. V řadě případů, včetně Estonska, Bulharska a Itálie, země ztratí mezi čtvrtinou a třetinou své populace. Kvůli stárnutí obyvatelstva stoupne střední věk obyvatelstva na historicky bezprecedentní úroveň. Například v Itálii stoupne průměrný věk ze 41 let v roce 2000 na 53 let v roce 2050. Potenciální poměr podpory - tj. počet osob v produktivním věku (15-64 let) na starší osobu - bude snížen na polovinu, ze 4 nebo 5 na 2.

Tato zpráva podrobně zkoumá případ osmi zemí s nízkou plodnosti (Francie, Německo, Itálie, Japonsko, Jižní Korea, Rusko, Velká Británie a Spojené státy) a dva regiony (Evropa a Evropská unie). V každém případě jsou zvažovány alternativní scénáře na období 1995-2050, které zdůrazňují dopad různých imigračních úrovní na velikost populace a stárnutí obyvatelstva.

Mezi hlavní zjištění této zprávy patří:

- Předpokládá se, že v příštích 50 letech se bude populace nejvíce rozvinutých zemí světa snižovat a stárnout v důsledku nízké plodnosti a dlouhověkosti. Naproti tomu se předpokládá, že počet obyvatel Spojených států vzroste téměř o čtvrtinu. Itálie zaznamená největší pokles počtu obyvatel ze všech zemí uvedených v této zprávě. Podle odhadů OSN klesne populace Itálie o 28% v období 1995 až 2050. V roce 1995 bylo v Evropské unie o 105 milionů obyvatel vice než ve Spojených státech, podle odhadu bude v roce 2050 počet obyvatel o 18 milionů méně než ve Spojených státech.

- Pokud nedojde k nahrazení obyvatelstva migrací je pokles počtu obyvatel nevyhnutelný. Plodnost může v nadcházejících desetiletích vzrůst, ale jen těžko se obnoví dostatečně na to, aby se zastavil pokles populace.

- Aby se zabránilo poklesu populace, je imigrace nutná ve všech zemích a regionech, které jsou v této zprávě zkoumány. Nicméně míra přistěhovalectví ve vztahu k minulým zkušenostem se značně liší. Pro Evropskou unii by pokračování úrovně imigrace zaznamenané v devadesátých letech stačilo k tomu, aby se zabránilo poklesu celkové populace, zatímco pro celou Evropu by se imigrace měla zdvojnásobit. Korejská republika by potřebovala poměrně mírný příliv migrantů. Itálie a Japonsko by musely zaznamenat značné navýšení imigrace. Naproti tomu Francie, Spojené království a Spojené státy by mohly udržet svou celkovou populaci i s menším počtem přistěhovalců.

- Počet přistěhovalců potřebných k zamezení poklesu počtu obyvatel v produktivním věku je větší než počet potřebných k zamezení poklesu celkové populace. V některých případech, jako je Korejská republika, Francie, Spojené království nebo Spojené státy, několikrát větší. Pokud by k této imigrační vlně došlo, přistěhovalci po roce 1995 a jejich potomci by v roce 2050 představovali velký podíl na celkovém počtu obyvatel - od 30 do 39 procent v případě Japonska, Německa a Itálie.

Čtěte dál - Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

- V závislosti na velikosti obyvatelstva by Itálie a Německo potřebovaly největší počet migrantů, aby udržely velikost populace v produktivním věku. Itálie by vyžadovala 6 500 migrantů na milion obyvatel ročně a Německo 6 000. Spojené státy by vyžadovaly nejmenší počet - 1 300 migrantů na milion obyvatel za rok.

- Úroveň migrace potřebná k zabránění stárnutí obyvatelstva jsou mnohonásobně vyšší než migrační vlna potřebná k zabránění poklesu celkové populace.

- Pokud nedojde k migraci do zemí uvedených v této zprávě, potenciální poměr podpory by mohl být zachován na současné úrovni v případe navýšení hranice produktivního věku na zhruba 75 let.

- Nové výzvy ohledně poklesu a stárnutí populace budou vyžadovat komplexní přehodnocení mnoha programů a hospodářské politiky. Kritické otázky, které je třeba řešit, zahrnují: a) vhodný věk pro odchod do důchodu; b) úroveň a druhy důchodů a zdravotní péče pro seniory; c) účast na trhu práce; d) stanovení částky příspěvků od pracovníků a zaměstnavatelů na podporu důchodů a zdravotní péče pro seniory; e) politiku a programy týkající se mezinárodní migrace.

 

Je současná migrační krize v Evropě jen přirozený vývoj událostí, nebo je to všechno naplánováno a záměrně řízeno skupinou lidí? Těžko říct, ale faktem zůstává, že momentální situace vypadá jako doporučení z této zprávě od OSN z roku 2000.

 

Zdroj - UnitedNations

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top