Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

syrian_migrant_rape_nezavisle_noviny

TruthPioneer - 13. července, 2017

Imigrant, který tvrdí, že pochází ze Sýrie, byl ve Velké Británii odsouzen do vězení na 12 let a 9 měsíců poté, co unesl a sexuálně zneužil dvě dívky ve věku 13 a 14 let, zatímco byl na kauci za znásilnění jiné mladistvé.

V srpnu 2014 Zohair Tomari, který nyní říká, že pochází ze Sýrie, ale v minulosti prohlásil, že je imigrant z Maroka, ve výpovědi uvedl, že pozval svou 17letou oběť a její 15letou kamarádku do svého bytu poté, co se snimi spřátelil. Jakmile vstoupili do jeho bytu v Coventry, přistěhovalec jim nabídl alkohol. Poté je fyzicky napadl a vyhrožoval jim nožem. Starší dívce vyhrožoval, že jí odveze na předměstí Coventry do Hillfields, kde bude nucena „roztáhnout nohy" pro všechny. Dívce pak řekl, že čím víc bude křičet, tím víc ji bude bít a následně ji znásilnil.

Policie přišla do bytu přistěhovalce poté, co bylo vyhlášené pátrání po nezvěstné 15leté dívce. Starší dívka pak informovala policii o celém incidentu.

Čtěte dál - Německo schválilo zákon o nenávistných projevech on-line a zatklo 36 lidí, kteří říkali to, co neměli

Ale Tomari byl propuštěn na kauci a později unesl dvě dívky ve věku 13 a 14 let, když šli v srpnu loňského roku do domu jejich kamaráda. Migrant, kterému je podle místních médií 20 let, nalákal dívky do svého vozů na alkohol a cigarety. Pak je odvezl k příteli ve Foleshill v Coventry, kde obě mladistvé sexuálně napadl.

U soudu ve Warwicku byl Tomari uznán vinným ze znásilnění 17leté dívky a obchodu s dětmi za účelem sexuálního vykořisťování. Soudce Andrew Lockhart uvedl, že jeho chování je považováno za odporné prakticky v každé civilizované zemi na světě.

Tomari byl odsouzen do vězení na 12 let a 9 měsíců a byl doživotně zaregistrován na seznam sexuálních delikventů.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top