Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

john_mcenroe_nezavisle_noviny

TruthPioneer - 30. června, 2017

V rozhovoru pro rozhlasovou stanici NPR s Lurdy García-Navarrovou, bývalá tenisová hvězda uvedla, že kdyby Serena Williams hrála na okruhu ATP s muži, pohybovala by se na hranici sedmé stovky. McEnroe zdůraznil, že Serena je neuvěřitelná hráčka a nejlepší tenistka všech dob, ale mužské protějšky by pravidelně porážet nedovedla.

McEnroe si stojí za svým prohlášením tváři v tvář mnoha negativním komentářům ze stran feministek a bojovníků za sociální spravedlnost, kteří věří, že muži a ženy jsou na stejné úrovni co se týče fyzických schopností. McEnroe byl vyzván mnohými lidmi z médií aby se za svá slova omluvil.

Lidé se mě neustále ptají, jak by si tenistky vedly na okruhu ATP proti mužům. Mám na to jednoduché řešení. Nechte muže a ženy hrát proti sobě. Jsem si jistý, že mužům to vadit nebude. Aspoň se pak nemusíme dohadovat a uvidíme jaký je výsledek.

Samotná Serena Williamsová reagovala na celou situaci přes svůj Twitterový účet a vydala prohlášení, kdy trvá na tom, aby ji McEnroe už nezmiňoval. Dále uvedla, že jeho slova se nezakládají na faktech.

Sportovní novinář Josh Peter z deníku USA Today napsal, že McEnroe byl ještě velkorysý. Podle něj by Serena nepronikla ani do první tisícovky žebříčku ATP.

„Williamsová patří mezi nejlepší sportovkyně nejen v tenisu, ale ve všech sportovních disciplínách. Ale nemá sílu a rychlost na to, aby porazila muže," napsal Peter.

Čtěte dál - Tajné vyšetřování skupiny Project Veritas: Producent CNN připouští, že rádoby skandál "Trump a Rusko" je medializován jen kvůli sledovanosti

 

Zdroj - Milo

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top