Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

cnn_zpravodajství_bez_cenzury

TruthPioneer - 28. června, 2017

James O'Keefe a jeho organizace Project Veritas vydali další investigativní video. Tentokrát byl jeden z hlavních producentů CNN zachycen na kameře jednoho z vyšetřovatelů Veritas, jak připouští, že neustálé publikovaný skandál ohledně prezidenta Donalda Trumpa a jeho kontaktu s Ruskem postrádá jakýkoliv důkaz a je medializován je kvůli sledovanosti.

„Mohou to být jen kecy. Myslím tím, z velké části to jsou jen kecy," uvedl producent CNN John Bonifield ve videu, které bylo zveřejněno v úterý, když byl tázán na jeho názor ohledně ruského vyšetřování.

Nemáme žádný důkaz. Pořád říkají, že je to v šetření. No já nevím, kdyby něco našli, už bychom o tom věděli. Způsob, jakým dochází k těmto únikům informací, už by to uniklo. Někdo by to vyzradil. Kdyby to bylo něco opravdu dobrého, uniklo by to .... Odmítám uvěřit, že kdyby měli něco opravdu dobrého, že by to už neuniklo na veřejnost. Takže mám pocit, že opravdu nic nemají, ale chtějí pokračovat v hledání. A tak si myslím, že prezident má pravděpodobně pravdu, když říká, že to vypadá jako hon na čarodějnice. Nemají žádné skutečné důkazy. Neviděl jsem žádný pořádný důkaz, který by ukázal, že se prezident dopustil něčeho trestného.

Bonifield dále řekl, že i kdyby se Rusko snažilo ovlivnit volby v USA, není to opravdový skandál. Americká vláda dělá totéž po celém světě. „I kdyby se Rusko snažilo zmanipulovat volby u nás, CIA dělá stejné sračky po celém světe."

Tyto překvapivé výroky producenta CNN jsou jen jedny z mnoha na skrytém videu Jamese O'Keefa. Tato kauza přichází v nejméně vhodnou dobu. CNN se momentálně nachází uprostřed nejhoršího skandálu v historii CNN. Ředitel CNN Jeff Zucker v současné době vede interní vyšetřování ohledně nepravdivého článku, který byl publikován minulý čtvrtek. Článek se týkal člena Trumpova kabinetu, Anthonyho Scaramucciho a jeho napojení na Rusko. Tři reportéři už odstoupili v důsledku tohoto skandálu.

Čtěte dál - Prezident Trump ukončil dlouholetou tradici oslavy Ramadánu v Bílém domě

Bonifield také odhalil důvod, proč se vedení CNN tak zaměřuje na skandál s Ruskem, ačkoliv neexistuje množství skutečných důkazu. „Skutečný důvod je naše sledovanost, ta je nyní neuvěřitelná. Ukážu to na příkladu. V době kdy prezident Trump oznámil, že USA odstoupí od Pařížské dohody o klimatu nám na interní schůzce vedení CNN řeklo, že jsme odvedl dobrou práci. V té době jsme o této situaci informovali pouze den a půl, ale bylo nám nařízeno, ať se vrátíme zpět ke skandálu s Ruskem."

Když se ho skrytý reportér projektu Veritas zeptal, jestli to byl generální ředitel CNN Jeff Zucker kdo vydal toto nařízení, Bonifield potvrdil, že ano.

„Je to byznys," říká Bonifield ve videu. „Lidé si myslí, že média se řídí etickými zásadami. Ale celá teorie etiky, o které se tak krásně mluví na žurnalistických univerzitách, to je prostě jen roztomilé povídání. Tady jde o byznys. Zvláště u zpravodajských kanálů. Celodenní televizní zpravodajství není New York Times a není to ani celostátní NBC News . Myslím, že večerní zprávy NBC News mají stále 20 milionů diváků za noc. Kabelové zpravodajství má tak milion. Musí dělat to, co musí udělat, aby vydělali peníze."

Bonifield také připustil, že CNN zachází s prezidentem Trumpem mnohem hůř než s bývalým prezidentem Barackem Obamou, když byl v úřadu.

„Myslím, že mnoho liberálních diváků CNN chtějí, abychom Trumpa kriticky prověřovali a kontrolovali. Kdybychom se takhle chovali k prezidentovi Obamovi a zkoumali všechno, co dělá s takovou vervou, jakou používáme u Donalda Trumpa, myslím, že naši diváci by si nás vypnuli. Myslím, že by měli pocit, jako bychom ho napadali. A neříkám, že všichni naši diváci jsou liberálové, ale je jich hodně. Kritizovat Trumpa, to je v pořádku."

Na celé video projectu Veritas se můžete v angličtině podívat zde.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top