Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

napadeni_necenzurované_zprávy

TruthPioneer - 27. června, 2017

Jeanette Norrisová, majitelka restaurace Qwik Chick ve státě Georgia uvedla, že každou chvíli narazí na nespokojeného zákazníka, ale pár, který si minulý čtvrtek odpoledne objednal jídlo, překročil všechny meze.

Muž a žena si stěžovali, že jejich kuře bylo studené, a že nedostali dostatek hranolků. Majitelka se po krátké debatě rozhodla zákazníkům vrátil peníze, ale to pro tento pár nebylo dost dobré. Žena začala být nepříčetná. Oba začali nadávat a bušit na okno restaurace.

Čtěte dál - Prezident Trump ukončil dlouholetou tradici oslavy Ramadánu v Bílém domě

Majitelka Jeanette Norrisová vyšla ven a informovala pár, že policie je na cestě - to celou situaci ještě vyhrotilo. Video z bezpečnostní kamery ukazuje, jak žena několikrát uhodila Norrisovou do obličeje. V té chvíli její 15letá dcera vystupuje z auta a konfrontuje pár.

Žena je zachycena na kameře jak kolem ní prochází, ale její partner jí uhodí tak silně, že se dívka zhroutí na zem. Oba odjíždějí, když se objevují další dvě zákaznice a uklidňují dívku. Matka má po útoku zlomený noc a dcera utrpěla otřes mozku a modřinu.

Policejní šéf místní stanice v Baxley James Godfey řekl televizní staniíci WTOC-TV: „Jsem tady na stanici už 41 let - z toho 30 roku jako šéf. Nikdy jsem neviděl nic takového. Nikdy jsem o něčem takovém neslyšel. Záběry z bezpečnostní kamery, které jsme poskytli veřejnosti ukazují, že to byla ryzí brutalita.”

Na základě informací z bezpečností kamery policie uvedla, že hledají Nathaniela Erica Smithe a Latashu Smithovou. Na oba je vydan zatykač za ozbrojené napadení a krutost vůči dětem. Podle policie jsou oba hledaní považováni za nebezpečné a mají tendenci k násilí.

 

Zdroj - TheBlaze

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top