Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

black_lives_matter_londyn_nezávislé_zpravodajství

TruthPioneer - 26. června, 2017

Čtyři policisté byli odvezeni do nemocnice, když se členové pořádkové policie pokoušeli zklidnit násilné shromáždění Black Lives Matter ve východním Londýně. Výtržníci vrhali projektily na policii a zapálili odpadkové koše během protestů ve Forest Hill v čtvrti Newham. V policejním hlášení se uvádí, že celkem bylo zraněno šest policistů, jeden policista utrpěl poranění obličeje a policistka utrpěla zranění hlavy.

Čtěte dál - Prezident Trump ukončil dlouholetou tradici oslavy Ramadánu v Bílém domě

Protest byl svolán kvůli smrti 25tiletého Edira Frederica Da Costy. Ten zemřel 21. června, šest dní poté co byl zastaven ve svém autě policií v Newhamu. Aktivisté tvrdí, že byl policií zbit, což mělo za následek zlomeninu krku. Nezávislá policejní komise vyšetřování stížností však uvedla, že pitva ukázala, že nedošlo k poranění páteře, informuje deník The Times.

Protest začal v neděli odpoledne za účasti asi 200 lidí. Mnoho z nich drželo cedule se slogany hnutí Black Lives Matter, které vytvořila skupina Stand Up to Racism (Povstaňte proti rasismu). Ta je úzce napojena na Socialist Workers Party (Socialistická strana pracujících). Protestující skandovali hesla, která se skandují při protestech Black Lives Matter ve Spojených státech. Mimo jiné také zaznělo "Žádná spravedlnost, mír! Zkurvená policie! "

Během večera se násilí během protestu stupňovalo. Čtyři útočníci byli zatčeni za trestné činy žhářství, nepořádku a způsobení škody na majetku. Silnice v blízkosti demonstrace musely být uzavřeny až do ranních hodin.

Metropolitní policie v prohlášení k nepokojům uvedla:

V neděli 25. června proběhl protest před policejní stanici Forest Gate a protestující se později přestěhovali do oblasti Stratford. Protest se později vrátil zpátky před policejní stanici, kde bylo několik objektů hozeno pro policistech. Bylo zapáleno malé množství požárů, včetně obsahu odpadkových košů. Ty byly rychle uhašeny londýnskou hasičskou brigádou. Nevíme o žádném poškození místních budov.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top