Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

eu_flag_necenzurované_zprávy

TruthPioneer - 21. června, 2017

Jeden z nejdůležitějších a nejvýznamnějších německých úředníků obrany se stal dalším z řady politiků, kteří si žádají společnou evropskou armádu. Hans-Peter Bartels, německý komisař pro národní obranu vyzval EU členy NATO, aby organizovali své vojáky do jednotné armády. „Nakonec bude existovat evropská armáda," uvedl Bartels.

Jeho komentář, ve stejný den, kdy začala formální jednání o Brexitu mezi EU a Velkou Británií, je znamením, že se zbytek EU připravuje na pokračování v plánu hlubší integrace obranných složek. Británie opakovaně blokovala plány na integrovanou evropskou obrannou politiku. Rostoucí výzvy k jednotné evropské obranné politice jsou stále aktuálnější, zvláště po připomínkách Donalda Trumpa, že NATO je zastaralé. Na summitu NATO minulý měsíc prezident Trump veřejně upomínal evropské vůdce, že evropské státu musí platit více ze svého rozpočtu na obranu.

„V současné době jsme neorganizováni, technicky roztříštění a zbytečně máme duplicitní struktury," řekl Bartels. „Nechceme už jít dál cestou národních vojsk, ne v Německu, ne v Nizozemsku, ne v České republice a ne v Itálie."

Čtěte dál - Komentář deníku New York Times: Vyhosťte Američany, pozvěte migranty

Je důležité poznamenat, že Francie pod vedením Emmanuela Macrona a Německo vedené Angelou Merkelovou důsledně nabádají k vytvoření evropské armády. Německo již spojilo několik vojenských jednotek s Nizozemskem.

Tato jednotná vojenská síla by však byla naprosto škodlivá pro svrchovanost jednotlivých národních států a mohla by vést k svržení vládního systému členského státu EU, možná by dokonce mohla zabránit dalším Bexitům.

Armáda pod vedením Bruselu by mohla také donutit země jako je Polsko, Maďarsko nebo Česká Republika k dodržování závazků ohledně imigračních kvót, v krajním případe dokonce převzít kontrolu nad vládou.

Evropská Unie jen předstírá, že je demokratická, ve skutečnosti je ovládána nevolenými byrokraty, armáda EU může sloužit jako nástroj k prosazování vůle diktatury.

 

Zdroj - GatewayPunditTheTelegraph

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top