Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

soudce_shledán_vinným

TruthPioneer - 24. května, 2017

Soudce Jonathan Durham Hall z Korunního soudu v Bradfordu, odmítl poslat do vězení 15ti letou dívku, která téměř usmrtila svého mučitele, Zabhullah Boota 56, tím, že ho pobodala v blízkosti srdce.

Dívce řek, aby neplatila povinný poplatek oběti a dodal: ‚Pokud se Vás někdo pokusí nutit, zaplatím to sám‘. Soud vyslechl, že dívka pobodala jejího násilníka šest let poté, co dostal jen alternativní trest navzdory tomu, že dívku napadl, když ji bylo osm. Prokurátor Heather Gilmore řekl, že dívka byla zdevastována, když se dozvěděla, že její tryznitel nebude uvězněn.

Čtěte dál - Švédské feministky utíkají z předměstí kvůli islámským fundamentalistům

Soud ji uložil dvouletý trest tzv. rehabilitace mládeže za těžké ublížení na zdraví. Soudce dále řekl: ‚Byla by to ostuda poslat dívku jako vy do vězení. Je samozřejmé, že tento trestný čin byl způsoben dopadem trestné činnosti, jež vám byla způsoben, když vám bylo osm let. Doufám, že budu moci pomoct.‘

Soudce byl vyšetřován úřadem Soudního vyšetřování, který mu vydal formální dutku, což je nejnižší forma postihu. V prohlášení bylo uvedeno, že soudce neprokázal nestrannost, a že jeho poznámka o zaplacení poplatku byla pochybením.

 

Zdroj - DailyMail

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top