Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

germany_demonstration_nezávislé_zpravodajství

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Podle zprávy v německém časopise Das Bild, Ghazia cestoval po balkánské cestě přes Turecko spolu s manželkami a dětmi a nakonec do Německa. Aby všem svým dětem zajistila sociální dávky, které stát poskytuje uprchlíkům, musel si vybrat, která ze čtyř žen se stane jeho právoplatnou manželkou, jelikož polygamie je v Německu zakázána. Ghazia si vybral Twsifu jako svou oficiální manželku, spolu mají pět dětí. Podle německého práva jsou ostatní manželky Ghazie klasifikovány jako partnerky. Muž trvá na tom, že se všemi zachází stejně.

Čtěte dál - Švédské feministky utíkají z předměstí kvůli islámským fundamentalistům

„Podle našeho náboženství mám povinnost navštěvovat každou rodinu a neupřednostňovat žádnou z nich," říká Ghazia, což znamená, že často musí opustit domov, aby navštívil své další manželky, které žijí v okruhu 30 kilometrů od Ghazia. Všechny jeho 23 dětí, až na jeho dceru, která se vdala a žije v Saúdské Arábii, se všechny usadily v Německu.

Místní úředník ve městě Montabaur popsal celou situace ohledně Ghazia a dávek jako výjimku.

Nicméně příběh vyvolal silnou reakci mezi mnoha Němci, kteří protestují kvůli celkové výši dávek a výhod pro uprchlíky. Odhadovaná částka 360 tisíc eur ročně pochází od německého finančního manažera, který zveřejnil číslo na internetových stránkách Asociace zaměstnavatelů jako přibližný výpočet toho, co by německý stát platil za celou rodinu.

Ghazia tvrdí, že by rád pracoval, ale jeho rodinná situace mu to neumožňuje. Doma v Sýrii mu údajně jeho autoservis a firma na car-sharing vydělaly dost peněz na pokrytí nákladu pro celou svou rodinu. Nyní však tráví veškerý svůj čas navštěvováním svých rodin.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top