Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

media_shooting_zpravodajství_bez_cenzury

TruthPioneer - 17. června, 2017

V květnu Jeremy Christian pobodal a zabil dva muže poté, co slovně napadl dvě muslimky ve vlak v Oregonu. Ve středu James Hodgkinson střílel na republikánské politiky během basebalového tréninku ve Washingtonu a těžce zranil Steva Scalise a další.

Velký rozdíl mezi oběma událostmi spočívá v tom, že jen jeden byl médii vylíčen jako znepokojující příklad rostoucího politického násilí v zemi - a to incident, který média mohla dát za vinu krajní pravici. Pobodání v Oregonu bylo popsáno jako teroristický akt bělošských šovinistů - a to navzdory pachatelově podpoře levicových kauz, jeho touze zavraždit všechny příznivce Trumpa a skutečnost, že jeho oběťmi byli bílí muži. Prezident Trump byl nevyhnutelně obviňován z násilí a byl dokonce obviněn z toho, že mu trvalo příliš dlouho, než ho odsoudil.

Mezitím mnoho osob v mainstreamových médiích důrazně vyzývají všechny Američany, aby nepolitizovali čin příznivce levici, kdy se pokoušel zavraždit republikánské politiky. Je pozoruhodné, že tuto reakci vidíme jen tak krátce poté, co média politizovala násilný čin Jeremyho Christiana, který měl v nejlepším případě nejistý politický motiv. Nyní novináři nabádají k rozvaze, protože se obávají následků v podobě toxického politického klimatu v zemi. Ve skutečnosti to jsou oni, kteří svými publikacemi pravděpodobně utvářely střelcův světonázor.

Čtěte dál - Policie ve Washingtonu vydala dvanáct zatykačů za útoky při velvyslanectví Turecka

Levicová média dokola informovala, že Trump nějakým způsobem prodal zemi Putinovi. Nazvali prezidenta fašistou a srovnávali republikánské zákonodárce s nacistickými spolupracovníky. Opakovaně informovala, že vlna zločinů z nenávisti zahlcuje zemi a vinu za to dávala Trumpovi. Někteří prominentní novináři dokonce legitimovaly politické násilí proti údajným "nacistům", kdy vytvářela dojem, že každý konzervativec a příznivec pravice je jako potomek Hitlera. Soudě podle jeho sociálních médií, Jeremy Hodgkinson plně věřil těmto a dalším příběhům o republikánech. To pravděpodobně ovlivnilo jeho rozhodnutí spáchat tento čin.

Požadavky, aby nikdo nepolitizoval zjevně politický útok, je dalším znakem, že mainstreamová médií funguje jako instituce, která slouží svým vlastním zájmům. Média chtějí srazit Trumpa a prosadit progresivní agendu. Proti-republikánská střelba je přibrzdila, ale bodnutí, které mohou dát za vinu islámofóbii a pravicovým extrémistům, posunuje jejich agendu dopředu.

Amerika má toxické politické klima kvůli mnoha faktorům a jedním mocným prvkem jsou dnešní média. Je jisté, že po několika dnech, kdy budou hlásat všichni jsme Američané a teď není čas, abychom hráli politiku, najdou další tragický příběh nebo násilný čin, kterým budou šikanovat republikány.

Mohli a měli jsme očekávat, že novináři a aktivisté budou reagovat na tuto střelbu tímto způsobem - je to banda pokrytců.

 

Zdroj - TheDailyCaller

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top