Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

bruce_jenner_necenzurované_zprávy

TruthPioneer - 14. června, 2017

Americký oblíbený transsexuál Bruce Caitlyn Jenner považuje nedávné rozhodnutí prezidenta Donalda Trumpa ohledně LGBT komunity za hluboce znepokojující.

Vítěz zlaté olympijské medaile v desetiboji z roku 1976 hlasoval pro Trumpa a zastává politickou filozofii GOP - republikánů. Ovšem rozhodnutí prezidenta umožnit státům, aby stanovily vlastní pravidla ohledně používání toalet a šaten považuje za krok zpět.

Téma používání toalet transsexuály je ve Spojených státech žhavým tématem už několik let. Například řetězec obchodních domu Target prohlásil, že muži, kteří tvrdí, že jsou ženy, mohou používat jakoukoliv koupelnu nebo šatnu, kterou si vyberou.

Na druhou stranu americký stát Severní Karolína schválil zákon, který vyžaduje všechny osoby používat toalety a šatny pro pohlaví, které se shoduje s pohlavím v jejich rodném listě. To znamená, že transsexuálové si mohou legálně změnit své pohlaví a potom legálně využívat toalety, které upřednostňují. Ke změně pohlaví však musí nejdříve projít lékařskou procedurou, při které si změní své pohlaví.

Čtěte dál - BBC ututlala násilí během Protirasistické demonstrace a nazvala demonstraci homosexuálů, asiatů, Sikhů a černých řečníků jako krajní pravice

„Když prezident Trump stáhl směrnice Title IX (ohledně používání toalet a šaten transsexuály), zničilo mě to," řekl bývalý nejvíce všestranný sportovec světa. „Toto jsou závažné případy kdy potřebujeme, aby vláda zasáhla. Šikana ve školách bude pro transsexuální studenty ještě horší, už teď jsou šikanování online, kde není žádná ochrana, žádná útěk.”

„Když nemají žádnou ochranu ve školách, je to pro tyto děti zničující. Politici říkají, že je třeba chránit děti na toaletách a v šatnách před zvrhlíky a pedofily. Ale mladí lidé zemřou. A jsou to transsexuálové. Počet sebevražd se zvýší. Co když je to vaše dítě? Federální vláda v podstatě říká, vy ve skutečnosti neexistujete,” dodal Jenner.

Ve své nové knize Jenner cituje profesora biologie a anatomie Miltona Diamonda, který řekl: "Biologie miluje variace. Biologie miluje rozdíly. Společnost to nesnáší."

Ono je však možné že profesor Diamond neměl na mysli to, že muž, který si nechá odstranit genitálie, projevuje biologickou variabilitu...

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top