Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

united_against_hate_nezávislé_zpravodajství

TruthPioneer - 12. června, 2017

Takhle vypadá Falešné zpravodajství - Fake News v Británii. Demonstrace Spolu proti nenávisti organizovaná skupinou Homosexuálové proti zákonu Šária, byla televizní stanicí BBC označena jako krajně pravicový protest. Stanice dále ututlala násilí páchané účastníky opoziční protirasistické demonstrace, kdy házeli láhve a světlice na demonstranty pochodu Spolu proti násilí.

Pochod přes Manchester byl organizován na počest obětí nenávisti po sebevražedném útoku Salmana Abediho, který 22. května 2017 zabil 22 a zranil 116 lidí na koncertě Ariany Grandové. Pochod by také věnován památce 49 lidí, kteří zemřeli v klubu Pulse - klubu pro homosexuály v Orlandu na Floridě, při útoku islámského teroristy 12. června 2016.

Čtěte dál - Katalánsko vyhlásilo hlasování o nezávislosti na říjen

Na akci mluvili osobnosti různých etnik, jako například sikh Mohan Singh, ministr David Ramos, Shazia Hobbsová a Mohammed Fiaz. Jedním z organizátorů byl také Tommy Robinson, bývalý vůdce Ligy na obranu Anglie, krajně pravicové organizace, jenž nyní vede skupinu Homosexuálové proti Šárii.

"Říkáme už ne, budeme tiše procházet městem, abychom uctili mrtvé, budeme požadovat akci a ne slova, už nás nebude možné ignorovat," napsali organizátoři Spolu proti nenávisti.

BBC však do značné míry ignorovala 3500 příznivců z různých etnických skupin, kteří se zúčastnili pochodu. Místo toho informovali, že demonstrace byla pochodem EDL - Ligy na obranu Anglie.

"Pouze státní televizní stanice jako @bbcnw by se mohla podívat na tento seznam řečníků a nazvat je "krajní pravice." To je #FalešnéZpravodajství."

 

BBC North West na svém Twitterovém účtu napsalo, že během napjaté situace létali v Manchesteru láhve a světlice po pochodu uspořádaném krajními pravicovými skupinami, které se střetli se skupinou stovek proti-rasistů.

"Během napjaté situace létali v Manchesteru láhve a světlice po pochodu uspořádaném krajními pravicovými skupinami, které se střetly se skupinou stovek proti-rasistů."

 

Zpráva BBC naznačuje, že láhve a světlice byly hozeny účastníky takzvané krajně pravicové demonstrace, přitom účastníky byli také asiaté, černoši a homosexuálové. Podle svědků byly projektily hozeny proti-rasisty, a jeden zasáhl dvanáctileté dítě.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top