Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

muslim_přijat_na_univerzitu_černé_životy_jsou_důležité

TruthPioneer - 23. května, 2017

Stanfordská university, jedna z nejprestižnějších amerických vysokých škol, přijala na studium muslimského chlapce, jehož žádost zahrnovala opakování sloganu ‘black lives matter’ – ‘černé životy jsou důležité’, přesně sto krát.

Muslimské student střední školy Ziad Ahmed napsal slogan v odpovědi na následující otázku v procesu žádosti ke studiu do Stanfordu: „Na čem Vám záleží a proč?“ Ahmed zdůraznil, že progresivismus je ústřední součástí jeho identity, proto chtěl, aby byl zastoupen odpovídajícím způsobem v jeho žádosti.

Ahmed zaslal obrázek jeho dopisu o přijetí ke studiu na Twitter. V tomto dopise, zástupce Stanfordu zmínil, že každý, kdo přezkoumal jeho žádost byl Ahmedem inspirován, jeho vášní, odhodláním, úspěchy a jeho srdcem. Dopis pokračuje pozvánkou Ahmedovy, aby se připojil k rozmanité, radostné a vstřícné vysokoškolské komunitě.

Ahmed, 18, dělá rychlé kroky ve světě levicového aktivismu. Jeho profil na Twitteru zahrnuje obrázky s bývalým prezidentem Barakem Obamou a bývalou ministryní zahraničí a neúspěšnou kandidátku na prezidentský úřad Hillary Clintonovou.

Čtěte dál - Švédské feministky utíkají z předměstí kvůli islámským fundamentalistům

Ahmed byl také uveden v pořadu MTV „9 náctiletých co mění svět v roce 2015. Je zakladatelem Redefy, aktivistické organizace, která si klade za cíl směle vzdorovat stereotypům, zasazovat se o přijetí a toleranci a vytvářet aktivní komunitu.

Podle MTV, Ahmed se také zúčastnil večere v Bílém Domě v roce 2015, během které si i povídal s tehdejším prezidentem Barakem Obamou. „Prezident mluvil o boji proti terorismu, situaci mezi Palestinou a Izraelem. Také jsme mluvili o vzdělávání obecně a vzdělávání dívek,“ řekl Ahmed MTV. „Byl to velmi poučný, intelektuální a informativní rozhovor. Připomnělo mi to, že mladí lidé musí být současti této konverzace, protože nespravedlnost je i jejich boj„

Pokud máte zájem, můžete navštívit Ahmedovy osobní webové stránky ziadtheactivist.com. Sám sebe popisuje jako mluvčího a myslitele, který bojuje za spravedlnost.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top