Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

svedsko_znasilneninezavisle_noviny

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Po 10 letech pomoci obětem znásilnění se Stockholmské krizové a traumatické centrum bude věnovat pouze pacientům s válečnými traumaty, uvedla švédská televizní stanice SVT.

Státní úřady ve Stockholmu potvrdili, že jejich dohoda s klinikou nezahrnuje oběti znásilnění a bude se nyní zaměřovat na léčbu migrantů s psychickými problémy spojenými s mučením nebo těžkým traumatem z války. A to přesto, že většina migrantů co za poslední roky přišla do Švédska nepochází ze zemí, kde jsou válečné konflikty.

Podle Marie Hägerstrandové, vedoucí oddělení pro psychiatrii v městské radě ve Stockholmu, klinika pomáhá každoročně kolem 200 obětem znásilnění, z nichž asi 140 tvoří ženy. Všechny oběti teď budou muset najít podporu někde jinde. Vedoucí kliniky uvedli, že jsou velmi překvapeni, že orgány oznámili svůj záměr zrušit dohodu.

Čtěte dál - Švédské feministky utíkají z předměstí kvůli islámským fundamentalistům

"Bohužel, nemyslím si, že všichni budou moci mít péči, kterou potřebují," řekl Fredrik Garpe. Birgitta Sevefjordová, členka městské rady ve Stockholmu, uvedla, že rozhodnutí je naprosto šílené, a že nikdo jiný v kraji nesplní potřeby oběti jako Stockholmská klinika. "Nikdo se o ně nestará, je to skandál, "dodala.

Ironií je samozřejmě to, že významné procento současných a budoucích obětí znásilnění, které by používaly kliniku, by bylo oběťmi migrujících násilníků, neboť Švédsko je nyní hlavním centrem znásilnění v Evropě díky své politice otevřených hranic.

Sexuální trestné činy v zemi se od roku 2012 zdvojnásobily. Nejaktuálnější dostupné statistiky ukázaly, že přistěhovalci měli 5,5krát větší pravděpodobnost, že provedou sexuální útoky. Zpátky v lednu skupina afghánských migrantů živě vysílala skupinové znásilnění švédské ženy na Facebooku.

V únoru v celosvětových médiích vzbudila pozornost případ, kdy byla švédská žena brutálně znásilněna a zneužívána skupinou migrantů v Göteborgu, kteří také živě vysílali útok na Facebooku.

 

Zdroj - InfoWars

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top