Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

climate_české_nezávislé_zpravodajství

TruthPioneer - 7. června, 2017

Prezident Trump byl již dříve obviněn z vyhlášení války životnímu prostředí. Nyní několik časopisů a zpravodajských služeb obvinilo Donalda Trumpa z ekologického rasismu kvůli odstoupení Spojených států z Pařížské klimatické dohody.

Časopis Essence prohlásil, že Donald Trump pokračoval ve válce s barevnými lidmi v Americe, když oznámil, že Spojené státy rezignují z Pařížské klimatické dohody. Webová stránka Blavity uvedla, že rozhodnutí Trumpa zhorší environmentální rasismus a trvá na tom, že změna klimatu je inherentně černou otázkou a nejen lidskou otázkou. Magazín Atlantik šel ještě dál. Atlantik tvrdí, že ekologický rasismus je nový Jim Crow. Tím odkazuje na zákony, které segregovaly černé a bílé lidi na veřejných školách, veřejných místech, veřejné dopravě, toaletách a restauracícJelikož pro našince nemusí být jasné, jakým způsobem odmítnutí zavázat Spojené státy k dodržování určité úrovně emisí oxidu uhličitého představuje rasismus, tyto zpravodajské weby naštěstí vysvětlily, jak zanedbávání environmentálních problémů je útokem na černochy.

Jelikož pro našince nemusí být jasné, jakým způsobem odmítnutí zavázat Spojené státy k dodržování určité úrovně emisí oxidu uhličitého představuje rasismus, tyto zpravodajské weby naštěstí vysvětlily, jak zanedbávání environmentálních problémů je útokem na černochy.

Čtěte dál - CNN a BBC zinscenovaly video s muslimskými demonstranty protestujícími proti ISIS v Londýně po nedávném teroristickém útoku

„Pokud klimatická změna potrvá a průměrná teplota na světě bude stoupat o více než dva stupně Celsia, bude to znamenat rozsáhlé vyhynutí, změnu klimatických podmínek, sucho a silné bouře. Následkem toho zmizí pobřežních města což bude mít za následek řadu nepředvidatelných důsledků," tvrdí spisovatel Blavity Dominic A. Williams.

„Tyto katastrofy způsobené člověkem budou neúměrně ovlivňovat barevné lidí, pokračuje Williams." „Ekologický rasismus může být popsán jako nedostatečný přístup člověka ke zdravému prostředí a nepřiměřené vystavení člověka znečišťujícím látkám. To znamená, že převážně černé čtvrti budou trpět znečištěným vzduchem a vodou, více než bílé čtvrti"

Tak tady to máte, prezident Trump nejenže vyhlásil válku životnímu prostředí, ale je zodpovědný za budoucí genocidu na barevný lidech po celém světě.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top