Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

cnn_protest_zpravodajství_bez_cenzury

TruthPioneer - 6. června, 2017

Diváci obvinili CNN a BBC, že v neděli v Londýně zinscenovali falešný protest v živém přenosu, aby vytvořili dojem, že muslimové v Anglii jsou proti radikálnímu extremismu.

Segment, který byl odvysílán v nedělní odpoledne, přišel méně než jeden den poté, co tři islámští extrémisté použili dodávku a nože k zabití sedmi lidí a zranění čtyř desítek dalších v bezohledném teroristickém útoku.

Televizní stanice CNN zveřejnila prohlášení na Twitteru v neděli večer. V prohlášení popřela, že by zorganizovala demonstraci skupiny muslimů v Borough, jednoho z míst, kde byl spáchán sobotní teroristický útok. CNN dále uvedla, že toto obvinění je naprostý nesmysl. Podle nich policisté pustili demonstranty přes zátarasy, aby ukázali své cedule a CNN je spolu s dalšími médii jednoduše jen natočili.

Můžete posoudit sami z níže uvedeného videa.

Jak ukazuje video, reportérka CNN Becky Andersonová a její zpravodajský tým, v rozporu s prohlášením CNN vedou demonstranty před objektivy kamer. Video začíná tím, jak Andersonová instruuje demonstrátora, jak má držet ceduli, a navádí ho aby poklekl.

Čtěte dál - Trumpa naštval starosta Londýna Sadiq Khan, když po teroristickém útoku v Londýně řekl, že není důvod být znepokojený

Další demonstranti se přemisťují kolem toho muže a pokládají květiny před sebe. V čase 1:15 Andersonová opět instruuje demonstranty. Hned poté dva spolupracovníci navádějí demonstranty na konci skupiny, aby se shlukli k ostatním, aby byli lépe vidět v televizním záběru.

Níže je zobrazena reportáž jak běžela na CNN v neděli večer.

Andersonová v reportáži nezmínila, že skupinka demonstrantů byla vpuštěna policií a naaranžovaná na kameru. Video působilo dojmem, že je to spontánní setkání muslimů jako odezva na teroristický útok z předešlého dne.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top