Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

sadiq_khan_necenzurované_zprávy

TruthPioneer - 4. června, 2017

Prezident Trump vynadal levicovému starostovi Londýna Sadiqu Khanovi kvůli teroristickému útoku v Londýně, který zanechal nejméně sedm mrtvých a desítky zraněných. Starosta Khan řekl Londýňanům, že "není žádný důvod být znepokojen".

Teroristé v sobotu večer vjeli dodávkou do davů poblíž Londýnského mostu, poté se vydali na nedaleký trh kde pobodali řadu lidi, než byli nakonec zastřeleni ozbrojenou policií. Zatím se uvádí, že při tomto teroristickém útoku zemřelo sedm lidí a 48 lidí bylo zraněno, z toho 21 je v kritickém stavu.

Khan, který se stal loni prvním muslimským starostou Londýna a je známý tím, že dělá bizarní poznámky o terorismu, řekl Londýňanům, že je zbytečné se znepokojovat tím, že město posílilo svou policejní přítomnost po útoku.

Čtěte dál - Trump: USA vystoupí z Pařížské klimatické dohody

„Obyvatelé Londýna by si měli být vědomi toho, že od dnešního dne budou na našich ulicích další ozbrojení a neozbrojení policisté. To proto, aby všichni v Londýně, obyvatelé i návštěvníci byli v bezpečí," řekl. „Chci uklidnit všechny lidi v Londýně a všechny naše návštěvníky, nemusí být znepokojeni. Naše město zůstává jedním z nejbezpečnějších na světě, "řekl.

Prezident Trump v neděli řekl, že musíme přestat být politicky korektní a musíme zajistit bezpečnost pro náš lid. Dále napadl Khana za to, že říká lidem, aby nebyli znepokojeni v důsledku velkého teroristického útoku na město. Byl to již třetí útok ve Velké Británii během několika málo měsíců. Khan také údajně uvedl, že Londýn je jedno z nejbezpečnějších globálních měst na světě, ne-li to vůbec nejbezpečnější, jen pár hodin po poslením útoku.

Khan se stal známým pro své politicky korektní výroky o terorismu. V září Khan řekl, že terorismus je součástí života ve velkém městě a v květnu loňského roku nazval názory prezidenta Trumpa na muslimy nevzdělané a ignorantní. "Londýn prokázal, že nemá pravdu," řekl tehdy na adresu Trumpa....

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top