Na tomto blogu se snažím přinášet zprávy z mých oblíbených zahraničních webů, které se u nás nepublikují.

kathy-griffin-trump_české_nezávislé_zpravodajství

TruthPioneer - 31. května, 2017

Kathy Griffinová držela odříznutou hlavu prezidenta Donalda Trumpa na krvavém fotografickém snímku pro umělkyni a fotografku Tylera Shieldsovou.

V jednom ze snímku se 56letá komička dívá přímo do kamery, zatímco zvedá Trumpovu setnutou hlavu, která je pokryta tmavě červenou krví. Griffinova během natáčení žertovala, že ona a Shieldsová, známá svými šokujícími uměleckými díly, budou muset utéct ze země kvůli strachu z vězení, až se snímky objeví na veřejnosti.

Tyler Shieldová, umělkyně z Los Angeles, zveřejnila informace o svém novém projektu s Griffinovou na svém Twitterovém účtu, včetně videozáznamu ze zákulisí. Fotografie byly rychle odsouzeny uživateli sociálních sítí, mnozí z nich požadují bojkot komediálního turné Katy Griffinové.

Čtěte dál - Merkelová varuje Evropu - USA a Velká Británie již nejsou spolehlivými partnery

Griffinová zatím vydala omluvu za to, že se na fotografii objevila, a že drží v ruce odříznutou, krvavou hlavu prezidenta Donalda Trumpa. „Ahoj všichni. Jsem to já, Kathy Griffinová. Upřímně se omlouvám. Právě teď vidím reakci na tyto snímky." „Jsem komediantka. Běžmě překráčím různé linie. Posunu je a pak je překonám. Tentokrát jsem zašla příliš daleko," řekla Griffinová. „Ta fotografie je příliš znepokojivá. Chápu, jak to lidi uráží. Nebylo to legrační. Chápu to. V mé kariéře jsem udělala hodně chyb."

CNN mezitím ukončila praconí vztah s Kathy Griffinovou. Kathy Griffin od roku 2007 spolukomentovala živé silvestrovské vysílání na CNN s Andersonem Cooperem.

 

Zdroj - Breitbart

Populární

Muslimský migrant se čtyřmi manželkami a 23 dětmi obdrží v Německu 360 000 eur za rok v dávkách

TruthPioneer - 19. června, 2017

Syrský uprchlík, kterému byl udělen azyl v Německu, spolu s jeho čtyřmi manželkami a 23 dětmi, nyní získává 360 tisíc euro ročně z dávek, což vyvolává pobouření mezi německými občany. 49lety muslimský migrant, identifikovaný pouze jako Ghazia A., utekl v roce 2015 ze Sýrie a nyní sídlí v Montabaure, jihozápadním německém státě Porýní-Falc.

Polský poslanec Dominik Tarczynski vyškolil moderátorku BBC ohledně uprchlíků: „Kolik teroristických útoků jste měli v Londýně?"

TruthPioneer - 25. června, 2017

Polsko odmítá dodržet dohodu z roku 2015, jejímž cílem je ulehčit Řecku a Itálii od problému s uprchlíků na jejich území tím, že přerozdělí 160 000 uprchlíků mezi ostatní členy EU.

Migranti v Calais rozbili řidiči hlavu kamenem a unesli kamion

TruthPioneer - 26. července, 2017

Méně než šest týdnů po smrti Polského řidiče dodávky v Calais způsobené místními migranty, byl napaden další řidič kamionu. Tentokrát byl migranty udeřen kamenem do hlavy a následně mu byl ukraden kamion.

Švédská vláda nařídila klinice ukončit léčbu obětí znásilnění v zájmu léčby migrantů

TruthPioneer - 8. června, 2017

Švédska vláda oznámila, že na klinice ve Stockholmu už nebudou ošetřovat oběti znásilnění a peníze budou vynaloženy na léčbu traumatizovaných muslimských migrantů.

Migrace či invaze? 1 000 afrických mužů vyzbrojených tyčemi a improvizovanými oštěpy vzalo útokem španělské hranice

TruthPioneer - 10. srpna, 2017

Okolo tisíce afrických migrantů vyzbrojených provizorními zbraněmi se pokusilo v úterý ráno znovu zaútočit na španělskou enklávu Ceuta, která leží na pobřeží severní Afriky. Chtěli tak docílit vstupu do Španělska a tím i Evropské Unie.

Go to top